Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La ce emisiuni va uitati?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Kamishiro
Administrator
Administrator
Kamishiro


feminin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 31
Localizare : Time...
Ocupatie : :))
Nume : Haru-sama
Warn :
La ce emisiuni va uitati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce emisiuni va uitati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

La ce emisiuni va uitati? Empty
MesajSubiect: La ce emisiuni va uitati?   La ce emisiuni va uitati? EmptyLun Dec 22, 2008 7:05 pm

Well...la ce emisiuni va uitati? Argumentati alegerile facute ^^

________________
me:
~Dansez pentru tine~mie imi palce e interesant..o.o".
~O-la-la~bai..ce se fac aia de ras pe acolo..Q.Q" .
~Te pui cu blndele~e interesant iti mai completezi si tu din cultura generala.
Sus In jos
Akihara
10 Sai
10 Sai
Akihara


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 29
Localizare : In a nightmare
Ocupatie : Eleva T.T
Nume : Alexandra
Warn :
La ce emisiuni va uitati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce emisiuni va uitati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/12/2008

La ce emisiuni va uitati? Empty
MesajSubiect: Re: La ce emisiuni va uitati?   La ce emisiuni va uitati? EmptyMar Dec 23, 2008 5:01 pm

pai, nu prea ma uit la emisiuni.numai cateva.
Divertis Mall(Antena 1):ca sa am de ce rade duminica seara.e super amuzanta emisiunea.
Animat Planet Show:imediat dupa Divertis Mall.Si asta e foarte amuzanta.Grupul Diveertis face glume foarte bune.
O Data-n Viata:eh, nu prea am ce face vinerea, asa ca ma uit.e o emisiune destul de draguta.
I think that's all
Sus In jos
http://www.hoshizora-thunder.piczo.com
Dolly
10 Sai
10 Sai
Dolly


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 26
Warn :
La ce emisiuni va uitati? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100La ce emisiuni va uitati? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/05/2009

La ce emisiuni va uitati? Empty
MesajSubiect: Re: La ce emisiuni va uitati?   La ce emisiuni va uitati? EmptyLun Mai 11, 2009 5:13 pm

Am o gramada de emisiuni preferate .Insa cele,cele mai bune sunt:

1.Mondenii - sunt cei mai tari,stiu foarte bine sa imite vedetele din showbiz,in fiecare marti astept cu nerabdare sa rad de nu mai pot,merita sa va uitati
2.Te pui cu blondele? -imi place foarte mult,insa cel mai mult pentru ca imi imbogatesc cultura generala
3.Funniest Animals Planet-il place mult sa ma uit la aceasta emisiune prezenta de Keegan Michael(sau cum s-o numi).E super sa vezi animalutele alea amuzante cum se rostogolesc incontinuu sau se dau cu sania pe derdelus.
Sus In jos
Continut sponsorizat





La ce emisiuni va uitati? Empty
MesajSubiect: Re: La ce emisiuni va uitati?   La ce emisiuni va uitati? Empty

Sus In jos
 
La ce emisiuni va uitati?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cate ore va uitati la tv?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Fun :: Tv-
Mergi direct la: