Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 L sau Light?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
flower_of_hell
10 Sai
10 Sai
flower_of_hell


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 29
Warn :
L sau Light? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L sau Light? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

L sau Light? Empty
MesajSubiect: L sau Light?   L sau Light? EmptyMier Dec 24, 2008 3:04 am

Alegeti unul dintre personajele L sau Light, si argumentati de ce este acela favoritul vostru...
incep eu: Eu il prefer pe Light deoarece vrea ca lumea sa fie un loc mai bun, chiar si cu pretul vietii lui. Stie sa se prefaca de minune, si nu are sentimente. Are o fata de inger, iar cand doreste personalitatea sa este la fel, dar in interior este un adevarat demon day dreaming . E pur si simplu adorabil.

P.S. : va rog ca argumentul sa fie de cel putin doua randuri ca sa nu devina spam... bye bye...
Sus In jos
chou~toxic butterfly~
Chibi
Chibi
chou~toxic butterfly~


feminin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 30
Localizare : Prima strada, la stanga
Ocupatie : Elev
Nume : Maria
Warn :
L sau Light? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L sau Light? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/12/2008

L sau Light? Empty
MesajSubiect: Re: L sau Light?   L sau Light? EmptyMier Dec 24, 2008 1:27 pm

eu il aleg pe Light dar asta nu inseamna ca imi place ca omoara oameni el doar vrea ca lumea sa devina mai buna fara criminali sau alti raufacatori si il ador cand face fetele alea arata super batting eyelashes dar a inceput sa ma enerveza ca a inceput sa ii faca avansuri lui Takada aia si o lasa pe Misa (cara dupa parerea mea e mult mai buna chiar daca e blonda):D
Sus In jos
Kamishiro
Administrator
Administrator
Kamishiro


feminin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 31
Localizare : Time...
Ocupatie : :))
Nume : Haru-sama
Warn :
L sau Light? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L sau Light? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

L sau Light? Empty
MesajSubiect: Re: L sau Light?   L sau Light? EmptyMier Dec 24, 2008 2:58 pm

Eh pai mie imi place foarte mult de amandoi dar cred ca va trebui sa fac o alegere intre cei 2.
Il aleg totusi pe Light pentru ca e un personaj grozav imi place felul lui de a fi si saptul ca este prezentat ca fiins un adevarat geniu plictisit de lumea din jurul lui.Acest personaj seamna destul de mult cu mine si asta m-a facut sa il aleg pe el.
Cat despre L este un personaj super, are o personalitate puternica si este chiar adorabil.Uneori se poarta ca un copil si imi place foarte mult obsesia lui pentru dulciuri.Insa Light va ramane alegerea mea ^^
Sus In jos
Kido
10 Sai
10 Sai
Kido


feminin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Warn :
L sau Light? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L sau Light? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

L sau Light? Empty
MesajSubiect: Re: L sau Light?   L sau Light? EmptySam Dec 27, 2008 12:06 pm

Ah happy Je il alege pe Light ^^ ui da...ii so kawaii love struck nu ai cum sa nu-ti place de el ^^ rasul ala de nebun psihopat il face asa de sweet love struck , a reusit sa-l omoare pe marele L ^^ L :-? mie una nu-mi place >_< waii frate... cum tinea telefonul la ureche >_< zici ca-l manca >_< deci eu raman la Light love struck Ja`
Sus In jos
Dolly
10 Sai
10 Sai
Dolly


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 26
Warn :
L sau Light? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100L sau Light? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/05/2009

L sau Light? Empty
MesajSubiect: Re: L sau Light?   L sau Light? EmptyDum Mai 03, 2009 12:36 pm

Eu il aleg tot pe Light deoarece deso a omorat atatea persoane mie mi se pare putin bun deoarece isi doreste sa faca o lume mai buna.Este si destept de asemenea de multe ori a avut siretlicuri pentru a afla numele celui care vroia sa-l omoare.Desi chiar daca isi dorea sa faca o lume mai buna poate putea sa faca altceva si poate ca e si rau prin faptele pe care le-a facut eu tot il prefer mai mult decat pe L.Mi se pare un ciudat L...o fi istet da se comporta ca un nebun.
Sus In jos
Continut sponsorizat





L sau Light? Empty
MesajSubiect: Re: L sau Light?   L sau Light? Empty

Sus In jos
 
L sau Light?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Light

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Popular Anime :: Death Note-
Mergi direct la: