Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Kurama sau Yoko?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
flower_of_hell
10 Sai
10 Sai
flower_of_hell


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 29
Warn :
Kurama sau Yoko? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kurama sau Yoko? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

Kurama sau Yoko? Empty
MesajSubiect: Kurama sau Yoko?   Kurama sau Yoko? EmptyMier Dec 24, 2008 3:20 am

Stiu ca Yoko si Kurama sunt aceesi persoana. Dar care dintre cele doua personalitati preferati?
Yoko un tip rece si singuratic, care vrea sa faca totul de unul singur, nu vreun sentiment de dragoste fata de amicii sai, foarte tacut, calm, dar deasemenea devine foarte agresiv cand se enerveaza.
Kurama este un tip calm, prietenos, tine foarte mult la prietenii si familia sa, ii place sa-i ajute pe ceilalti, tacut, calm, dar deasemenea foarte puternic.
Eu personal il prefer pe Kurama, e mult mai "diplomat" daca pot spune asa day dreaming .
Sus In jos
Kido
10 Sai
10 Sai
Kido


feminin
Numarul mesajelor : 33
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Warn :
Kurama sau Yoko? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kurama sau Yoko? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

Kurama sau Yoko? Empty
MesajSubiect: Re: Kurama sau Yoko?   Kurama sau Yoko? EmptyDum Feb 01, 2009 2:18 pm

hypnotised Nu-mi place nici unul ^^, dar totusi, il aleg pe Yoko... este mult mai puternic, cand este transformat in el nu mai mi se pare o fata big grin, este de zece mii de ori mult mai frumos ca [,] Kurama si lupta mult mai bine ^^ Exact cum ai spus... tacut, rece, calm, singuratic, fara vreun sentiment fata de prietenii lui, devine foarte agresiv cand se enerveaza si ii place sa faca totul singur [ parca ma vad pe mine in aceasta descriere ] De aceea il aleg pe Yoko love struck
Sus In jos
 
Kurama sau Yoko?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Popular Anime :: Yu Yu Hakusho-
Mergi direct la: