Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Tpo 5 personaje (Kaleido Star)

In jos 
AutorMesaj
Marionette Princess
10 Sai
10 Sai
Marionette Princess


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Warn :
Tpo 5 personaje (Kaleido Star) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tpo 5 personaje (Kaleido Star) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/07/2009

Tpo 5 personaje (Kaleido Star) Empty
MesajSubiect: Tpo 5 personaje (Kaleido Star)   Tpo 5 personaje (Kaleido Star) EmptyMier Iul 29, 2009 5:49 pm

Deci topul dvs de personaje va rog sa va argumentati parerea big hug


Top 5 personaje
1.Sora Naegino-E idealul meu,lupta pentru vise,nu se lasa in voia osartei,isi iubeste dusmanii(am invatat si eu sa fac asat,si-mi pare rau >_<),ambitioasa si fosrte buna la sufelt!,prietenoasa si pot sa continui sirul pina la nesfirsit
2.Leon Oswald-mmmmmmm,e foarte dur,dar pina la urma Sora ia dezghetat inima demonului(am dorit sa fie impreuna pina la urama T_T)
3.May Wong-genul de persoana care in fata e draguta,dar in psate e un demon (era prietena buna cu Sora,dar totusi nu putea inpaca cu gindul ca Sora o intrece)
4.Layla Hamilton-o pesoana draguta,cam severa,feminina si tine mult la Sora si nu s-a lasat batuta pina la ultima
5.Yuri Kilian-e frumos,blond,misterios dar imi pare rau ce a facut cu Sophie
Sus In jos
 
Tpo 5 personaje (Kaleido Star)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Kaleido Star
» Top 5 personaje
» Personaje
» Personaje preferate
» Top 3 personaje (Jigoku Shoujo)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Anime Genre :: Fantasy,SF, Magie-
Mergi direct la: