Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Personaj preferat (Elfen Lied)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Kamishiro
Administrator
Administrator
Kamishiro


feminin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 31
Localizare : Time...
Ocupatie : :))
Nume : Haru-sama
Warn :
Personaj preferat (Elfen Lied) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat (Elfen Lied) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

Personaj preferat (Elfen Lied) Empty
MesajSubiect: Personaj preferat (Elfen Lied)   Personaj preferat (Elfen Lied) EmptyMier Dec 24, 2008 5:46 pm

Care e personajul vostru preferat? Argumentati!!

prima data Lucy era preferata mea..inca mai e dar a inceput sa imi placa de Nana foarte mult si a ajuns unul din personajele mele preferate.Imi place ff mult caracterul ei si faptul ca tine foarte mult la ,,tatal" ei,adik Kurama.Nu voia sa se lupte cu Lucy dar aceasta a obligat-o si a ranit-o foarte tare.Chiar mi-a fost mila de ea cand am vazut-o asa,intinsa pe jos plina de sange cu bratele si picioarele rupte....
Sus In jos
Marionette Princess
10 Sai
10 Sai
Marionette Princess


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Warn :
Personaj preferat (Elfen Lied) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Personaj preferat (Elfen Lied) Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/07/2009

Personaj preferat (Elfen Lied) Empty
MesajSubiect: Re: Personaj preferat (Elfen Lied)   Personaj preferat (Elfen Lied) EmptyMier Iul 29, 2009 5:42 pm

Pai am mai multe Lucy-Nyu amindou sunt dragute,dar Nyu e mai cu viata,si plina de sotii,nici nu stii de ce sa te astepti de la ea,ina Lucy e cam trista fara de viata dar sigura pe ea!
Nana e o fetita de 6 ani dar nu chiar arata cam prea tragica e povestea ei si e cam dureros cind s-au folosit de ea mai ales Kurama care a plecat cu Mariko iar pe Nana a lasat-o plus la asta si a murit....
Sus In jos
 
Personaj preferat (Elfen Lied)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Elfen Lied-general
» Parere (Elfen Lied)
» Ai schimba ceva? (Elfen Lied)
» Cu ce personaj semanati? (Jigoku Shoujo)
» Personaj preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Anime Genre :: Horror-
Mergi direct la: