Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cu ce personaj va potriviti mai bine?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Kamishiro
Administrator
Administrator
Kamishiro


feminin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 31
Localizare : Time...
Ocupatie : :))
Nume : Haru-sama
Warn :
Cu ce personaj va potriviti mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cu ce personaj va potriviti mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty
MesajSubiect: Cu ce personaj va potriviti mai bine?   Cu ce personaj va potriviti mai bine? EmptyMier Dec 24, 2008 5:54 pm

well:
Cu ce personaj v-ati potrivi mai bine? Argumentati alegerea in minim 2 randuri ca sa nu fie spam ^^

Voi reveni mai tarziu cu parerea mea ^^"
Sus In jos
Candilay
10 Sai
10 Sai
Candilay


feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Localizare : In a world that is destroying me
Ocupatie : GFX Artist o.O
Nume : Dia
Warn :
Cu ce personaj va potriviti mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cu ce personaj va potriviti mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj va potriviti mai bine?   Cu ce personaj va potriviti mai bine? EmptySam Ian 10, 2009 4:52 pm

Nu cred ca m-as potrivi cu un personaj anume pentru ca in fiecare ma regasesc mai mult sau mai putin.Oricum sunt sigura ca m-as intelege super cu Naruto sau cu Allen si Lavi din D.Gray Man.Ar iesi numai scantei si nebunie excesiva :))).
Cred ca personajele nebune dau o nota picanta anime-ului facandu-l mult mai distractiv decat e.
Sus In jos
Dolly
10 Sai
10 Sai
Dolly


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 26
Warn :
Cu ce personaj va potriviti mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cu ce personaj va potriviti mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/05/2009

Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj va potriviti mai bine?   Cu ce personaj va potriviti mai bine? EmptyDum Mai 03, 2009 12:28 pm

Eu cred ca ma potrivesc foarte bine cu Sora din Kaleido Star si putin cu Misa din Death Note.Eu sunt amuzanta,ambitioasa si energica ca si Sora si prostuta(nu tot timpul) ca si Misa.Daca ar mai fi sa ma mai aseman cu cineva acel cineva ar fi Naruto pentru ca si ador taiteii si sunt nebunatica si cum am spus mai sus ambitioasa.
Sus In jos
Ella
Founder
Founder
Ella


feminin
Numarul mesajelor : 170
Varsta : 29
Localizare : Iasi
Ocupatie : Elev
Nume : Elena
Warn :
Cu ce personaj va potriviti mai bine? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Cu ce personaj va potriviti mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/09/2008

Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj va potriviti mai bine?   Cu ce personaj va potriviti mai bine? EmptyDum Mai 10, 2009 8:28 am

Dupa multi ani .... am gasit un personaj care se comporta exact ca mine.
Mio din K-ON! Este desteapta, draguta cu cei din jur, este foarte timida, iubeste muzica. love struck
Sus In jos
https://aki-project.forumgratuit.ro
Marionette Princess
10 Sai
10 Sai
Marionette Princess


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Warn :
Cu ce personaj va potriviti mai bine? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cu ce personaj va potriviti mai bine? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/07/2009

Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj va potriviti mai bine?   Cu ce personaj va potriviti mai bine? EmptyMier Iul 29, 2009 3:51 pm

Sonsaku Hakufu aces personaj din anime-ul Battle Vienxe mi se potriveste cel mai mult...Desi prietenii din cercul anime fani mi-au spus nu am redat prea multa atentie apoi cu timpul m-am convins si singura,prin atit aspect fizic cint si moral, Hakufu e prietenoasa ,amuzanta, plina de viata si sincer cam prosta da proasta de-a binelea (dar nu sunt asa ) desi uneori ajunge cam greu la mine >_<
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj va potriviti mai bine?   Cu ce personaj va potriviti mai bine? Empty

Sus In jos
 
Cu ce personaj va potriviti mai bine?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat
» Cu ce personaj v-ati potrivi?
» Personaj preferat
» Cu ce personaj semanati? (Jigoku Shoujo)
» Personaj preferat (Elfen Lied)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Anime/Manga Area :: Anime Area-
Mergi direct la: