Aki Project
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Primul anime vizionat

In jos 
+3
Candilay
Ella
Kamishiro
7 participan?i
AutorMesaj
Kamishiro
Administrator
Administrator
Kamishiro


feminin
Numarul mesajelor : 171
Varsta : 30
Localizare : Time...
Ocupatie : :))
Nume : Haru-sama
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 21/12/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptyLun Dec 22, 2008 6:06 pm

well:
care a fost primul anime vizionat

me:
primul naime
viionat a fost Shaman King...aveam vreo 10 ani atunci dar oricum imi
placea anime-ul......este primul vazut in intregime ca pna atunci am
mai vazut dar nu toate episoadele &_&
Sus In jos
Ella
Founder
Founder
Ella


feminin
Numarul mesajelor : 170
Varsta : 29
Localizare : Iasi
Ocupatie : Elev
Nume : Elena
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/09/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptySam Ian 10, 2009 10:11 am

Primul anime vizionat de mine a fost Sailor Moon.
S-a dat odata (cred ca acum 6 ani) pe TVR1 cu dublaj facut de o singura persoana ... dar era misto ..... Eram destul de mica si mi-a placut.
Acum cred ca e un anime foarte enervant si monoton.
Sus In jos
https://aki-project.forumgratuit.ro
Candilay
10 Sai
10 Sai
Candilay


feminin
Numarul mesajelor : 21
Varsta : 30
Localizare : In a world that is destroying me
Ocupatie : GFX Artist o.O
Nume : Dia
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/01/2009

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptySam Ian 10, 2009 3:54 pm

Hmm..my first anime?Pai a fost Sailor Moon.Eram micuta cand l-am vazut,deci nu stiam ca este un anime sau ce e acela anime o.O,eram doar fascinata de poveste,grafica,coloana sonora si magia ce o transmitea.Cred ca aveam vreo 5-6 ani cand il urmaream pe TVR 1.Tin minte ca eram total nerabdatoare sa vad ce se intampla cu eroinele mele preferate si peste ce obstacole vor mai trece.Asta a fost primul anime in mod inconstient.

In mod constient a fost Inuyasha.O colega mi-a povestit despre toata faza asta cu anime-urile,eu doar stateam si o ascultam,desi nu intelegeam ce zice...eram fascinata.Dupa ce mi-a povestit si despre Inuyasha,seara mi-am adus aminte ca il da pe A+ si m-am apucat sa il urmaresc.Asa am intrat eu in lumea anime ^_^
Sus In jos
Dolly
10 Sai
10 Sai
Dolly


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 26
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/05/2009

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptyLun Mai 11, 2009 5:48 pm

Primul meu animeu vazut a fost tot Sailor Moon(ciudat,nu?).Aveam vreo 3-4 ani cand ma uitam,nu mai stiu exact,insa imi placea foarte mult.Tin minte ca aveam si carti de colorat cu ele,le iubeam....oricum,desi imi placeau nu mam mai uitat dupa un timp ...(am vazut Pokemon) si de atunci le stiu insa nu imi mai plac,sunt plictisitoare.
Sus In jos
Marionette Princess
10 Sai
10 Sai
Marionette Princess


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 29
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/07/2009

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptyMier Iul 29, 2009 3:42 pm

Ok primul anime vizionat nici nu tin minte am vizionat mai mica anime-uri dar primul de cind ma tin minte a fost Pokemon nu prea tin minte multe dar l-am vizionat destul de mult timp chiar ma plictisa si l-am lasat apoi vreo 5 ani mai triziu am vizonat Kaleido Star primul anime decind am inceput sa fiu un fan a anime-urilor ^_^ party
Sus In jos
Chio*
10 Sai
10 Sai
Chio*


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 26
Localizare : Suceava
Ocupatie : Eleva
Nume : Diana
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/08/2010

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptyLun Aug 30, 2010 3:13 pm

Primul meu anime...:))
A fost Pokemon.....dar la un moment dat ma enerva... si nu m-am mai uitat o vreme la el.
Apoi era un nou sezon si am inceput sa-l urmaresc iar:))
Dupa pokemon...
A fost A Tale of memories`~ asta si acum il urmaresc cand n-am ce face:)
Sus In jos
kyoya
10 Sai
10 Sai
kyoya


Numarul mesajelor : 5
Varsta : 27
Localizare : East Blue,Island Fuusha
Ocupatie : Kaizoku,Mugiwara no ichimi
Warn :
Primul anime vizionat Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Primul anime vizionat Right_bar_bleue

Data de inscriere : 29/04/2013

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat EmptyLun Apr 29, 2013 10:02 pm

Hmm....primul anime a fost Shaman King pe cand era la tv imi aduc aminte ca nu ratam niciun episod si am reusit sa-l revad de curand :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Empty

Sus In jos
 
Primul anime vizionat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ultimul anime vizionat
» Ultimul episod vizionat
» Top 5 anime-uri
» Rate the anime
» Viitorul anime in Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Aki Project :: Anime/Manga Area :: Anime Area-
Mergi direct la: